CHEIE TUBULARĂ CU COT TIP ''L'' 13MM
-
15,97 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 13 mm |
| Lungime capac drept: | 19.1 mm |
| Lungime totală: | 154 mm |
| Lungimea mânerului cu capac: | 44.2 mm |
| Lungimea piesei cheie de tip L: | 30.1 mm |
| Lungimea prizei de tip L: | 18.5 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Tip prize: | sześciokątna |
| Diametrul tijei: | 12 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lățimea capacului exterior: | 19.3 mm |
| Tip: | L |
| Unghiul de înclinare a capului: | 5 ˚ |
