CHEIE TUBULARĂ CU COT TIP ''L'' 10MM
-
15,06 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 10 mm |
| Lungime capac drept: | 16.9 mm |
| Lungime totală: | 131 mm |
| Lungimea mânerului cu capac: | 35.1 mm |
| Lungimea piesei cheie de tip L: | 23.3 mm |
| Lungimea prizei de tip L: | 16.4 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Tip prize: | sześciokątna |
| Diametrul tijei: | 10 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lățimea capacului exterior: | 15 mm |
| Tip: | L |
| Unghiul de înclinare a capului: | 5 ˚ |
