CHEIE TUBULARĂ CU COT TIP ''L'' 15MM
-
16,84 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 15 mm |
| Lungime capac drept: | 21.6 mm |
| Lungime totală: | 173 mm |
| Lungimea mânerului cu capac: | 48.9 mm |
| Lungimea piesei cheie de tip L: | 31.6 mm |
| Lungimea prizei de tip L: | 20.6 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Tip prize: | sześciokątna |
| Diametrul tijei: | 13 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lățimea capacului exterior: | 22.3 mm |
| Tip: | L |
| Unghiul de înclinare a capului: | 5 ˚ |
