CHEIE TUBULARĂ CU COT TIP ''L'' 11MM
-
12,75 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 11 mm |
| Lungime capac drept: | 16.8 mm |
| Lungime totală: | 138 mm |
| Lungimea mânerului cu capac: | 36 mm |
| Lungimea piesei cheie de tip L: | 24.7 mm |
| Lungimea prizei de tip L: | 16.5 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Tip prize: | sześciokątna |
| Diametrul tijei: | 11 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lățimea capacului exterior: | 16.3 mm |
| Tip: | L |
| Unghiul de înclinare a capului: | 5 ˚ |
