CHEIE TUBULARĂ 1/2'', 18MM
-
2,95 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 23 mm |
| Dimensiunea capacului: | 18 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 38 mm |
| Material: | CrV 50BV30 |
| Numărul de magneți: | 43-47 HRC |
| Tip prize: | sześciokątna|krótka |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 25 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa|polerowana |
| Încuietori de blocare: | tak |
