PISTOL PNEUMATIC CU ACCESORI,I 1/2'', 340NM
-
190,73 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Cuplu: | 340 Nm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea cuplajului rapid: | standard |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 205 mm |
| Perforat: | 106.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Tip suport de scule: | zabierak |
| Conținutul trusei: | klucz pneumatyczny|złącze do węża|nasadka sześciokątna x10 (9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27)|przedłużka 1/2" (12.7 mm); (L=125 mm)|klucz sześciokątny 4 mm|mini oliwiarka |
| Intărit: | 0-7000 min⁻¹ |
| Masa: | 2.2 kg |
| Numărul de piese din set: | 14 |
