POMPĂ PNEUMATICĂ PENTRU GRESAT, 12L, 4M
-
791,93 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitatea rezervorului de grăsime: | 12 l |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (10.0 mm) |
| Lungimea furtunului: | 4 m |
| Numărul de magneți: | 0.85 l/min |
| Numărul de roți: | 2 |
| Perforat: | 108.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Colică: | tak |
| Conținutul trusei: | towotnica / smarownica pneumatyczna|wąż elastyczny|pistolet do smarowania |
| Dimensiuni externe: | 840x360x320 mm |
| Masa: | 12.5 kg |
| Presiune de lucru: | 0.6-0.8 MPa |
| Presiunea de ieșire a grăsimii: | 30-40 MPa |
| Rata compresiei: | 50:1 |
