CHEIE REGLABILĂ PENTRU ȚEVI MÂNER ALUMINIU 450MM
-
91,31 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul conductei: | 2" (50 mm) |
| Lungime: | 450 mm |
| Lungime de lucru: | aluminium |
| Mărimea: | 18" |
| Material fălcilor: | stal węglowa |
| Aplicație: | hydrauliczne |
| Duritatea maxilarului: | 55-60 HRC |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
