CHEIE INELARĂ 16X17MM
-
9,32 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii mai mare: | 9.3 mm |
| Lungime totală: | 255 mm |
| Mărimea: | 16x17 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de magneți: | 838 |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | przemysł |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Grosimea cheii inelare mai mică: | 8.6 mm |
| Lățimea cheii mai mare: | 26.4 mm |
| Lățimea cheii mai mică: | 24.6 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 75 ˚ |
