CHEIE INELARĂ CURBATĂ 41X46MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii mai mare: | 18.5 mm |
| Lungime totală: | 483 mm |
| Mărimea: | 41x46 mm |
| Material: | stal węglowa |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | przemysł |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | satynowa |
| Grosimea cheii inelare mai mică: | 18.5 mm |
| Lățimea cheii mai mare: | 58 mm |
| Lățimea cheii mai mică: | 65 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 75 ˚ |
