CHEIE COMBINATĂ 21MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii: | 12.7 mm |
| Grosimea cheii: | 8.6 mm |
| Lungime totală: | 259 mm |
| Mărimea: | 21 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Numărul de magneți: | 48-52 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | przemysł |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | satynowa |
| Lățimea cheii: | 30.8 mm |
| Lățimea cheii: | 46.1 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
