MASCĂ PENTRU SUDURĂ PROFI
-
27,75 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Câmp de vizualizare: | 50x100 mm |
| Dimensiunea filtrului: | 50x100 mm |
| Greutate fara ochelari: | 0.268 kg |
| Stare întunecată: | 8 DIN |
| Tip filtru: | stały |
| Aplicație: | spawanie |
| Dimensiuni: | 237x359x78 mm |
| Tip: | TSM-3 |
