MASCĂ PENTRU SUDURĂ
-
36,49 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Câmp de vizualizare: | 50x100 mm |
| Dimensiunea ecranului de revizuire: | 20x100 mm |
| Dimensiunea filtrului: | 50x100 mm |
| Greutate fara ochelari: | 0.408 kg |
| Stare întunecată: | 10 DIN |
| Stare întunecată a ferestrei de inspecție: | 5 DIN |
| Tip filtru: | stały |
| Aplicație: | spawanie |
| Dimensiuni: | 222x372x80 mm |
| Tip: | TSMP |
