CĂRUCIOR MARFA,720X470X820MM, 150KG
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Material platforma: | PVC |
| Materialul roții: | PP|PU |
| Numar de roti cu frana: | 2 |
| Numărul de roți: | 4 |
| Rezistență la șocuri: | składany |
| Sarcină: | 150 kg |
| Tip roată: | stałe x2|skrętne x2 |
| Colică: | tak |
| Diametrul tubului mânerului: | 30 mm |
| Dimensiuni când este desfășurat: | 720x470x820 mm |
| Dimensiuni pliate: | 720x470x145 mm |
| Material de manevrare: | stal |
