BURGHIU PILOT HSS 5/8'' HEX, 10MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametru: | 6 mm |
| Diametrul forajului: | 6 mm |
| Dimensiune de filet: | 5/8" (16.0 mm) 18UNF |
| Dimensiunea suportului de scule: | 10 mm |
| Lungime totală: | 150 mm |
| Lungimea forajului: | 95 mm |
| Material lamei: | HSS 4241 |
| Tip suport de scule: | HEX |
