BUTUC YALE 62MM
-
29,78 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Gradul de abatere: | 20-30 ˚ |
| Lungime: | 62 mm |
| Mărimea: | 31/31 mm |
| Material: | mosiądz |
| Numărul de chei: | 3 |
| Surub de fixare: | Ø5 mm x 63 mm |
| Tip de blocare: | kluczowy |
| Finisaj de suprafață: | mosiądzowana |
