BURGHIU BETON SDS+, VÂRF ''X'', 8X110MM
-
4,65 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 8 mm |
| Lungime totală: | 110 mm |
| Lungimea piesei de lucru: | 45 mm |
| Material: | 40Cr |
| Material lamei: | YG-11C |
| Material pentru piesa de lucru: | S4 |
| Tip suport de scule: | SDS-Plus |
| Aplicație: | beton|beton komórkowy|silikaty |
| Finisaj de suprafață: | szlifowana |
| Numărul de piese din set: | 10 |
| Tip spirală: | podwójna |
| Tipul lamei: | X-tip |
