SET 10 BURGHIE METAL 2MM, HSS
-
5,84 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 2 mm |
| Lungime totală: | 49 mm |
| Lungimea piesei de lucru: | 24 mm |
| Material: | HSS 6542 |
| Numărul de magneți: | 338 |
| Tip suport de scule: | walcowy |
| Aplicație: | stal|żeliwo|metale nieżelazne|tworzywo sztuczne |
| Finisaj de suprafață: | oksydowana|polerowana |
| Intărit: | 4000 min⁻¹ |
| Numărul de piese din set: | 10 |
