BURGHIU METAL HSS - COBALT 11MM
-
21,29 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 11 mm |
| Lungime totală: | 142 mm |
| Lungimea piesei de lucru: | 94 mm |
| Material: | HSS-E Co HS6-5-2-5 |
| Numărul de magneți: | 338 |
| Rezistență la temperaturi ridicate: | tak |
| Standard: | PN-EN ISO 4957:2002(U) |
| Tip suport de scule: | walcowy |
| Aplicație: | stal szlachetna|stal nierdzewna|stal kwasoodporna|żeliwo|metale kolorowe|tworzywo sztuczne |
| Finisaj de suprafață: | szlifowana|polerowana |
| Numărul de piese din set: | 1 |
| Seria: | > 900 N/mm² |
