BURGHIU METAL PRINDERE HEXAGONALĂ 8,5MM, HSS 654
-
8,91 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 8.5 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime totală: | 117 mm |
| Lungimea piesei de lucru: | 75 mm |
| Material: | HSS 6542 |
| Numărul de magneți: | 338 |
| Tip suport de scule: | sześciokątny |
| Aplicație: | stal nierdzewna|stal wysokowęglowa|stal walcowana na zimno|żeliwo |
| Finisaj de suprafață: | szlifowana|polerowana |
| Numărul de piese din set: | 1 |
