BURGHIU 6,5MM, SDS+, 200X130MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametru: | 6.5 mm |
| Lungime totală: | 200 mm |
| Lungimea piesei de lucru: | 130 mm |
| Material: | 40Cr |
| Material lamei: | DK-30 |
| Material pentru piesa de lucru: | S4 |
| Tip suport de scule: | SDS-Plus |
| Aplicație: | beton|montaż okien |
| Finisaj de suprafață: | szlifowana |
| Numărul de piese din set: | 10 |
| Tip spirală: | podwójna |
| Tipul lamei: | 3 point tip |
