BURGHIU PRINDERE HEXAGONALĂ HSS-TIN 10,0MM
-
4,47 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime totală: | 133 mm |
| Lungimea piesei de lucru: | 87 mm |
| Material: | HSS 4241 |
| Numărul de magneți: | 338 |
| Tip suport de scule: | sześciokątny |
| Aplicație: | stal nierdzewna|stal kwasoodporna|stal walcowana na zimno |
| Finisaj de suprafață: | pokryta azotkiem tytanu|szlifowana |
| Numărul de piese din set: | 1 |
