SET 10 BIȚI PH2, 1/4'', 65MM
-
13,42 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Cuplu: | 19.6 / 19.6 Nm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Dimensiunea vârfului Phillips (PH): | PH2xPH2 |
| Lungime: | 65 mm |
| Material: | S2 |
| Numărul de magneți: | 58-61 HRC |
| Sistem antiderapant: | tak |
| Tip: | dwustronny |
| Tip suport de scule: | sześciokątny |
| Numărul de piese din set: | 10 |
| Sfat finisaj: | piaskowany |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
