TRUSĂ BIT 10 BUC PH3X50
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Cuplu: | 21.8 Nm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Dimensiunea vârfului Phillips (PH): | PH3 |
| Lungime: | 50 mm |
| Material: | S2 |
| Numărul de magneți: | 58-62 HRC |
| Sistem antiderapant: | tak |
| Tip suport de scule: | sześciokątny |
| Numărul de piese din set: | 10 |
| Sfat finisaj: | piaskowany |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
