ASPIRATOR CICLONIC, 700W, 1,5L
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Capacitatea recipientului de praf: | 1.5 l |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Clasa de performanta la curatarea covoarelor: | E |
| Clasa de performanță pentru curățarea podelelor dure: | A |
| Consumul anual de energie: | 26.2 kWh/rok |
| Flux de aer: | 20 l/s |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 5 m |
| Panou de control digital: | nie |
| Perforat: | 79 dB(A) |
| Presiune: | 15 kPa |
| Putere: | 700 W |
| Puterea de aspirare: | 120 W |
| Tip: | bezworkowy|cyklonowy |
| Tip filtru: | filtr wydechowy HEPA H13|filtr wewnętrzny materiałowo-gąbkowy |
| Clasa de eficienta energetica: | A |
| Clasa de reemisie de praf: | F |
| Conținutul trusei: | odkurzacz|elastyczny wąż|metalowa teleskopowa rura (max. 64 cm)|metalowa rura 24 cm|szczotka do podłóg i dywanów z przełącznikiem|szczotka mała|szczotka z włosiem do parkietu|szczotka do sie |
| Dimensiuni: | 330x230x260 mm |
| Gama de vid: | 7.8 m |
| Masa: | 3 kg |
| Rebobinare automată a cablului: | tak |
