ARZĂTOR 745MM, DUZĂ 1X50MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Dimensiunea cupei pentru arzător: | 50 mm |
| Lungimea furtunului: | 2 m |
| Lungimea pistoletului (excluzând lungimea furtunului): | 745 mm |
| Numărul de cupe de arzător: | 1 |
| Presiune maxima: | 0.4 MPa |
| Putere: | 47 kW |
| Reglarea puterii flăcării: | tak |
| Tipul de gaz de alimentare: | butan z butli zewnętrznej|propan-butan z butli zewnętrznej |
| Aplicație: | lutowanie|podgrzewanie|osuszanie|prace dekarskie |
| Consumul de gaz: | 3420 g/h |
| Conținutul trusei: | palnik|wąż|dysza |
| Temperatura flăcării: | 1500~1800 ˚C |
