ARZĂTOR DE BURUIENI, 800MM
-
67,69 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea cupei pentru arzător: | 30 mm |
| Lungimea pistoletului (excluzând lungimea furtunului): | 800 mm |
| Numărul de cupe de arzător: | 1 |
| Putere: | 1.7 kW |
| Reglarea puterii flăcării: | tak |
| Tipul de gaz de alimentare: | butan |
| Tipul recipientului de gaz: | jednorazowy|gwintowany| samouszczelniający|pod bezpośrednim ciśnieniem |
| Aplicație: | do usuwania chwastów, szczególnie w miejscach w których nie kosimy kosiarką np. przy ogrodzeniach, na alejkach między kamieniami Itp. |
| Aprindere piezo: | tak |
| Consumul de gaz: | 123 g/h |
| Conținutul trusei: | palnik|dysza |
| Temperatura flăcării: | maks. 1300 ˚C |
