ARZĂTOR PENTRU ACOPERIȘURI CU DOUĂ DUZE
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Dimensiune de filet: | 22 mm |
| Dimensiunea cupei pentru arzător: | 25|30 mm |
| Lungimea furtunului: | 1.5 m |
| Lungimea pistoletului (excluzând lungimea furtunului): | 370 mm |
| Numărul de cupe de arzător: | 1 |
| Putere: | 8 kW |
| Reglarea puterii flăcării: | tak |
| Tipul de gaz de alimentare: | butan z butli zewnętrznej|propan-butan z butli zewnętrznej |
| Aplicație: | lutowanie|podgrzewanie|osuszanie|prace dekarskie |
| Aprindere piezo: | nie |
| Consumul de gaz: | 582 g/h |
| Conținutul trusei: | palnik|wąż|dysze x2 |
| Temperatura flăcării: | maks. 1300 ˚C |
