CIOCAN DE LIPIT CU GAZ
-
139,59 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiune de filet: | 5/8" (16.0 mm) |
| Lungimea furtunului: | 1.5 m |
| Lungimea pistoletului (excluzând lungimea furtunului): | 360 mm |
| Material de vârf: | miedź |
| Numărul de cupe de arzător: | 1 |
| Putere: | 4 W |
| Reglarea puterii flăcării: | tak |
| Tipul de gaz de alimentare: | butan z butli zewnętrznej|propan-butan z butli zewnętrznej |
| Aplicație: | prace dekarskie|prace blacharskie |
| Aprindere piezo: | nie |
| Consumul de gaz: | 288 g/h |
| Conținutul trusei: | palnik|wąż|dysza |
| Temperatura flăcării: | maks. 1300 ˚C |
