ARZĂTOR PE GAZ, 0.22KW, 10G,
-
39,32 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Greutate cu rezervorul gol: | 200 g |
| Putere: | 0.22 kW |
| Reglarea puterii flăcării: | tak |
| Timpul de lucru: | 30 min |
| Tipul de gaz de alimentare: | gaz do zapalniczek butan |
| Unghi de lucru: | 360 ˚ |
| Aplicație: | nagrzewanie różnych elementów np. podczas montażu ciasno pasowanych części maszyn i urządzeń|odkręcanie zapieczonych śrub|opalanie niewielkich powierzchni metalowych lub drewnianych|podgrzew |
| Aprindere piezo: | tak |
| Blocadă: | tak |
| Blocare pentru copii: | tak |
| Consumul de gaz: | 16 g/h |
| Seria: | 10 g |
| Temperatura flăcării: | 1300 ˚C |
