LAMPĂ GAZ CU PIEZO, 1.3KW
-
22,17 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Greutate cu rezervorul gol: | 0.16 kg |
| Putere: | 1.3 kW |
| Reglarea puterii flăcării: | tak |
| Timpul de lucru: | 30 min |
| Tipul de gaz de alimentare: | butan z butli zewnętrznej |
| Tipul recipientului de gaz: | jednorazowy|gwintowany|samouszczelniający|pod bezpośrednim ciśnieniem|typ EN417 |
| Aplicație: | jubilerstwo|rękodzieło|modelarstwo|gastronomia|opalanie niewielkich powierzchni metalowych lub drewnianych|rozpalanie kominków, grilli, pieców|gięcie i formowanie na ciepło|zgrzewanie i klej |
| Aprindere piezo: | tak |
| Consumul de gaz: | 96 g/h |
| Temperatura flăcării: | 1300 ˚C |
| Tipul de conectare a cilindrului la arzător: | 90˚ TWIST |
