LAMPĂ GAZ CU APRINDERE PIEZO-ELECTRICA
-
85,49 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Greutate cu rezervorul gol: | 0.5 kg |
| Materialul carcasei: | metal |
| Putere: | 1.7 kW |
| Reglarea puterii flăcării: | tak |
| Tipul de gaz de alimentare: | butan z butli zewnętrznej |
| Tipul recipientului de gaz: | pod bezpośrednim ciśnieniem|typ EN417 |
| Aplicație: | lutowanie|spawanie|nagrzewanie|usuwanie lakieru|odmrażanie|wyżarzanie|kształtowanie lub gięcie rur|rozpalanie grilla|gastronomia |
| Aprindere piezo: | tak |
| Consumul de gaz: | 123 g/h |
| Seria: | 190 g |
| Temperatura flăcării: | 1200 ˚C |
