APARAT DE CURAȚAT CU ABUR 900-1050W, 17 ACCESSORII
-
238,63 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate rezervor de apă: | 0.4 l |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Duza rotativa: | tak |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 3 m |
| Nivel de securitate: | IPX4 |
| Numărul de magneți: | 28-40 g/min |
| Presiunea aburului: | 0.3 MPa |
| Putere: | 900-1050 W |
| Reglarea fluxului de abur: | nie |
| Temperatura aburului: | 110 ˚C |
| Timpul de lucru: | 7-10 min |
| Conținutul trusei: | myjka parowa|elastyczny wąż z pistoletem 100 cm|elastyczna dysza 55 cm|pojemnik na wodę (miarka)|lejek|nakładka z mikrofibry|nakładka z mikrofibry do szczotki podłogowej|szczotka podłogowa|s |
| Masa: | 0.9 kg |
| Protectie copii: | tak |
