AFUMĂTOARE 40CM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Acoperi: | tak |
| Dimensiunea gratarului: | 37.5 x2|25 cm |
| Grosimea foii: | 0.5 mm |
| Grosimea grătarului: | 3 mm |
| Material: | stal |
| Material bol: | porcelana |
| Material grătar: | stal nierdzewna |
| Numărul de magneți: | tak |
| Obturator pentru reglarea circulației aerului: | nie |
| Raft: | nie |
| Rezistență la șocuri: | czarny |
| Tip: | węglowy |
| Colică: | nie |
| Dimensiuni: | 46x41.5x77 cm |
| Finisaj cu grătar: | chromowany |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Material de manevrare: | stal |
| Număr de mânere: | 3 |
| Terminarea vatrai: | emaliowany |
| Termometru: | tak |
| Tip: | przenośny |
