BATTERY 20V 4AH (LI-ION)
-
202,13 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Energia bateriei: | 80 Wh |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c. |
| Timp de incarcare: | 2 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei: | 4000 mAh |
| Dla: | do wszystkich urządzeń systemu Sthor 20V |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Masa: | 0.7 kg |
