FURTUN AER COMPRIMAT, 10MM, 15M
-
243,04 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul interior: | 10 mm |
| Lungimea furtunului: | 15 m |
| Lungimea furtunului de conectare: | 0.6 m |
| Material: | PVC |
| Perforat: | standard |
| Presiunea aerului: | 2 MPa |
| Rezistență chimică: | tak |
| Rezistența la zgarieturi: | tak |
| Conținutul trusei: | wąż pneumatyczny|przewód przyłączeniowy|zwijak z korbą|kotwy mocujące x4 |
| Rebobinare automată a furtunului: | nie |
