LANȚ PENTRU DRUJBĂ, 16'', 60 DINȚI,3/8'', 1,6MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Grosimea ghidajului: | tak |
| Lungimea barei: | 16" (400 mm) |
| Material: | stal 65Mn |
| Numărul de celule: | 60 |
| Pasul lanțului: | 3/8" (9.525 mm) |
| Tipul dintelui de tăiere: | dłuto |
| Dla: | Stihl: 029, 031, 032, 034, 036, 038, 039, 041, 042, 044, 045, 046, 048, 056, 064, 066, E15, E20, E220, MS200, MS220, MS290, MS310, MS311, MS340, MS341, MS361, MS362, MS390, MS440, MS441, MS4 |
| Grosimea legăturii de ghidare: | 0.063" (1.6 mm) |
| Ungere automată a lanțului: | tak |
