LANȚ PENTRU DRUJBĂ, 14'', 50 DINȚI, 3/8'', 1,3MM
-
21,00 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea ghidajului: | tak |
| Lungimea barei: | 14" (360 mm) |
| Material: | stal 65Mn |
| Numărul de celule: | 50 |
| Pasul lanțului: | 3/8" (9.52 mm) |
| Pentru ghizi: | YT-84930 |
| Tipul dintelui de tăiere: | półdłuto |
| Grosimea legăturii de ghidare: | 0.05" (1.3 mm) |
| Ungere automată a lanțului: | tak |
