LANȚ DRUJBĂ 3/8''/0,05'', 12''
-
18,57 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea ghidajului: | tak |
| Lungimea barei: | 12" (300 mm) |
| Material: | stal 65Mn |
| Numărul de celule: | 44 |
| Pasul lanțului: | 3/8" (9.52 mm) |
| Pentru ghizi: | YT-849299|YT-84927 |
| Tipul dintelui de tăiere: | półdłuto |
| Grosimea legăturii de ghidare: | 0.05" (1.3 mm) |
| Ungere automată a lanțului: | tak |
