GUIDE BAR 3/8'' 16'' 55 0.05'' G
-
28,49 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| La lanțuri: | YT-849529 |
| Lungimea barei: | 16" (400 mm) |
| Material: | stal 65Mn |
| Numărul de celule: | 55 |
| Numărul de dinți: | 9 |
| Pasul lanțului: | 3/8" (9.52 mm) |
| Tip de montare: | G |
| Tip rulment: | wałeczkowe |
| Grosimea legăturii de ghidare: | 0.05" (1.3 mm) |
| Pentru drujba: | 1 |
| Rulment: | tak |
| Timpul pentru resetare: | 0.322" (8.2 mm) |
| Ungere automată a lanțului: | tak |
