VATRĂ GRĂDINĂ 60CM
-
314,85 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea foii: | 4 mm |
| Material: | żeliwo |
| Material grătar: | kute żelazo |
| Presiunea gazului: | 60 cm |
| Rezistență la șocuri: | czarny |
| Adâncimea vetrei: | 22 cm |
| Dimensiuni: | 60x33 cm |
| Înălțimea vetrei: | 30 cm |
| Masa: | 8.4 kg |
