GRĂTAR + VATRĂ GRĂDINĂ, 70X60CM
-
565,25 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea foii: | 0.6 mm |
| Material: | stal |
| Material grătar: | stal |
| Rezistență la șocuri: | brązowy |
| Conținutul trusei: | palenisko|ruszt|stalowy pogrzebacz |
| Dimensiuni: | 70x60x63 cm |
| Dimensiunile focarului: | 62x54x20 cm |
| Finisaj cu grătar: | chromowany |
| Număr de mânere: | 2 |
| Terminarea vatrai: | emaliowany |
