GRĂTAR 54X35CM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Acoperi: | nie |
| Dimensiunea gratarului: | 54x35 cm |
| Dimensiunea grilei de incalzire: | 46x7 cm |
| Formă: | prostokątny |
| Grosimea grătarului: | tak |
| Material: | stal |
| Material grătar: | stal nierdzewna |
| Numărul de roți: | 2 |
| Obturator pentru reglarea circulației aerului: | nie |
| Raft: | tak |
| Rezistență la șocuri: | srebrno-czarny |
| Șemineu: | nie |
| Tip: | węglowy |
| Colică: | tak |
| Dimensiuni: | 60x62x88 cm |
| Finisaj cu grătar: | chromowany |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Grila de incalzire: | tak |
| Înălțimea vetrei: | 73 cm |
| Mărimea: | grille małe |
| Material de manevrare: | stal |
| Număr de mânere: | 1 |
| Terminarea vatrai: | emaliowany |
| Termometru: | nie |
| Tip: | przenośny |
