GRĂTAR CU TREPIED ȘI LANȚ, 52CM
-
144,36 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Acoperi: | nie |
| Dimensiunea gratarului: | 46 cm |
| Formă: | okrągły |
| Grosimea foii: | 0.6 mm |
| Grosimea grătarului: | 3 mm |
| Material: | stal |
| Material grătar: | stal nierdzewna |
| Obturator pentru reglarea circulației aerului: | nie |
| Presiunea gazului: | 52 cm |
| Raft: | nie |
| Rezistență la șocuri: | czarny |
| Șemineu: | nie |
| Tip: | węglowy |
| Colică: | nie |
| Dimensiuni: | 152x70x70 cm |
| Finisaj cu grătar: | chromowany |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Grila de incalzire: | nie |
| Înălțimea vetrei: | 30-67 cm |
| Mărimea: | grille małe |
| Terminarea vatrai: | emaliowany |
| Termometru: | nie |
| Tip: | przenośny |
