GRĂTAR 48CM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Acoperi: | tak |
| Dimensiunea gratarului: | 47x34 cm |
| Formă: | prostokątny |
| Grosimea foii: | 0.8 mm |
| Grosimea grătarului: | 4 mm |
| Material: | stal |
| Material grătar: | stal nierdzewna |
| Numărul de roți: | 2 |
| Obturator pentru reglarea circulației aerului: | tak |
| Raft: | tak |
| Rezistență la șocuri: | czarny |
| Șemineu: | tak |
| Tip: | węglowy |
| Colică: | tak |
| Dimensiuni: | 120x48x78 cm |
| Finisaj cu grătar: | chromowany |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Grila de incalzire: | nie |
| Înălțimea vetrei: | 80 cm |
| Mărimea: | grille średnie |
| Material de manevrare: | aluminium |
| Număr de mânere: | 1 |
| Terminarea vatrai: | emaliowany |
| Termometru: | tak |
| Tip: | przenośny |
