CĂRUCIOR DE GRĂDINĂ CU AXA PIVOTANTĂ
-
359,00 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate: | 55 l |
| Diametrul cercului: | 250 mm |
| Funcții: | wywrotki |
| Material: | PP |
| Material de manevrare: | pianka |
| Numărul de roți: | 4 |
| Sarcină: | 150 kg |
| Aplicație: | do transportu: drewna, liści, skoszonej trawy, worków z ziemią, nawozów etc. |
| Colică: | tak |
| Dimensiuni: | 870x800x500 mm |
| Dimensiunile piesei de lucru: | 870x470x200 mm |
| Latimea anvelopei: | 70 mm |
| Lungimea mânerului: | 800 mm |
