ROATĂ REZERVĂ 75/25/45MM PENTRU 87301
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametru: | 75 mm |
| Diametrul axei: | 12 mm |
| Frână: | nie |
| Lungimea axei: | 30 mm |
| Material: | czarna guma |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 40 kg |
| Tip: | stałe |
| Tip de montare: | oś |
| Tip rulment: | wałeczkowe |
| Lăţime: | 22 mm |
| Rulment: | tak |
