ROATĂ PIVOTANTĂ CU FRÂNĂ, POLIPROPILENĂ, 65MM
-
6,86 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 65 mm |
| Diametrul axei: | 6 mm |
| Frână: | tak |
| Lungimea axei: | 25 mm |
| Material: | PP |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 30 kg |
| Tip: | skrętne |
| Tip de montare: | łoże |
| Tip rulment: | POM |
| Înălţime: | 84 mm |
| Lăţime: | 23 mm |
| Rulment: | tak |
