ROATĂ PIVOTANTĂ DE 125MM CU CAUCIUC GRI ȘI FRÂNĂ
-
23,86 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 125 mm |
| Diametrul axei: | 12 mm |
| Frână: | tak |
| Lungimea axei: | 31 mm |
| Material: | szara guma |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 50 kg |
| Tip: | skrętne |
| Tip de montare: | łoże |
| Tip rulment: | ślizgowe |
| Înălţime: | 161 mm |
| Lăţime: | 27 mm |
| Rulment: | tak |
