ROATĂ PIVOTANTĂ DE 100MM CU CAUCIUC GRI ȘI GAURĂ DE FIXARE
-
15,74 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 100 mm |
| Diametrul axei: | 12 mm |
| Frână: | nie |
| Lungimea axei: | 31 mm |
| Material: | szara guma |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 45 kg |
| Tip: | skrętne |
| Tip de montare: | otwór |
| Tip rulment: | ślizgowe |
| Înălţime: | 132 mm |
| Lăţime: | 26 mm |
| Rulment: | tak |
